وکیل ایرانی کیفری امارات

0
(0)

همانطور که می‌دانیم وکیل کیفری امارات بیشتر در حوزه قوانین کیفری فعالیت می‌کند و در پرونده‌های جنایی به مشتریان خود کمک می‌کند، در حالی که وکیل حقوقی به صورت گسترده‌تر در بخش‌های مختلف حقوقی فعالیت می‌کند و ممکن است در قضاوت و پرونده‌های غیرجنایی نیز دخیل باشد. اما داستان برای وکلای کیفری بین‌المللی بسیار گسترده تر، سختتر و پیچیده تر است.

وکیل کیفری امارات، علاوه بر اینکه باید به قوانین حقوقی کیفری امارات و حتی ایران باید تسلط داشته باشد باید به قوانین حقوقی بین الملل هم تسلط داشته باشد. وکیل بین‌المللی کیفری یک وکیل است که در زمینه قوانین کیفری بین‌المللی فعالیت می‌کند. این نوع وکیل با مسائل و پرونده‌های جنایی بین‌المللی سر و کار دارد و در قضاوت و دادگاه‌هایی که در محل دیگری از جهان برگزار می‌شوند، به مشتریان خود کمک می‌کند.

وکلای بین‌المللی کیفری در امارات بیشتر درگیر مسائلی مثل جرائم عابرین بین‌المللی، قاچاق مواد مخدر، جنایات سایبری، تامین‌کنندگان، جرائم دریایی و غیره هستند. آن‌ها ممکن است در هماهنگی با وکلای دیگر کشورها، نظام‌های حقوقی مختلف و سازمان‌های بین‌المللی فعالیت کنند تا مشتریان خود را در پرونده‌های بین‌المللی کیفری نمایند.

اهمیت وکیل بین‌المللی کیفری دستگاهی مهم در حفظ حقوق مشتریان در مواجهه با پرونده‌های جنایی بین‌المللی است و در تحلیل قانون‌های مختلف، تعامل با ادارات قضایی دیگر کشورها و حضور در دادگاه‌های بین‌المللی نقش دارد.

وکیل ایرانی کیفری امارات

اهمیت یکی وکیل ایرانی در امارات در پرونده‌های کیفری

هموطنان عزیز ایرانی که در امارات عربی مقیم هستند، در صورتی که متهم به جرایم کیفری شوند و یا اگر جرمی بر علیه آن‌ها صورت بگیرد، دسترسی به حقوق خود را ندارند. در این موارد، وکیل بین‌المللی کیفری ایرانی در امارات می‌تواند به آن‌ها کمک کند و از حقوق آن‌ها دفاع کند. وکیل بین‌المللی در دادرسی‌های کیفری در امارات، به دلیل دانش و تجربه‌ای که در حوزه قوانین و روند دادرسی در امارات و ایران دارد، می‌تواند بهترین خدمات را ارائه دهد.

وکیل بین‌المللی در این زمینه با تسلط به نحوه تدوین اسناد قانونی مثل دفاعنامه، اظهارنامه و شکایت‌نامه، دعواها را پیگیری می‌کند و تا به دست‌یابی به نتایج مطلوب، همراهی حقوقی لازم را به شما ارائه می‌دهد. این وکیل بین‌المللی کیفری با استفاده از تجربیات خود در پرونده‌های کیفری در امارات، به رویه دادرسی در دادگاه‌های قضایی امارات آشنا است و می‌تواند از آن بهره‌برداری کند. او با داشتن دانش کافی در حوزه قوانین داخلی و بین‌المللی کشور شما و امارات، مناسب‌ترین راه‌حل‌ها را برای مشکلات حقوقی شما پیشنهاد می‌دهد

مطالعه کنید درباره‌  اجرای حکم دادگاه امارات در ایران

تعریف وکیل کیفری

وکیل کیفری، حقوقدانی است که در حوزه قوانین کیفری تخصص دارد و به مشتریان خود در پرونده‌ها و قضاوت‌های مرتبط با جرائم و تخلفات جنایی کمک حقوقی می‌دهد. وظیفه اصلی وکیل کیفری، مدافعه حقوقی متهمان است و در دادگاه‌ها به نمایندگی از آن‌ها حضور دارد. وکیل کیفری مسئولیت دفاع از حقوق و منافع مشتریان خود در قبال اتهامات جنایی را برعهده می‌گیرد و از نظر فنی و حقوقی آن‌ها را همراهی می‌کند.

انواع جرائم کیفری در امارات

وکیل ایرانی کیفری امارات

وکیل بین‌المللی کیفری در امارات ممکن است در بسیاری از دعاوی کیفری بین‌المللی و موارد مختلف تخصص داشته باشد.  در این سکشن سعی کردیم بیشترین جرائم کیفری که ایرانیهای عزیز در امارات از طرفین دعاوی ان هستند و نیاز به وکیل ایرانی در امارات را دارند بیان کنیم و انها را به صورت اختصاری بیان کنیم پس با ما همراه باشید.

1. کلاهبرداری رمزارز

حمله به سیستم‌های رمز ارزها و جابجایی غیرقانونی این ارزها. با توجه که بسیاری از متقلبان رمز از در ایران ساکن کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله امارات و ترکیه هستند برای پیگیری این موارد نیاز به یک وکیل کیفری با تجربه در امارات دارید.

2. کلاهبرداری نیجریه ای

فرد یا گروهی که از طریق روش‌های تقلبی و دستبرد به افراد مختلف مهاجر به منظور کلاهبرداری و سرقت از آن‌ها اقدام می‌کند. این روش در امارات و ترکیه بسیار برای ایرانیان مهاجر در امارات اتفاق افتاده است و در این مواقع به اولین موسسه حقوقی ایرانی حاضر در امارات مراجعه کنید.

3. کلاهبرداری ارث

فرایندی که شامل تقلب و استفاده غیرقانونی از ارث یا دستیابی به دارایی‌ها و مالکیت شخصیت‌های مهاجر ایرانی در امارات که خانواده‌ی انها ساکن در سایر کشورها هستند اتفاق می افتد. این امر هم با توجه به سرمایه گذاری ایرانیان عزیز در امارات به وفور اتفاق افتاده است. ایرانیان عزیزی که درگیر این موضوع هستند می توانند از طریق کانال ارتباطی ما مشاوره دریافت کنند.

4. فیشینگ

وکیل ایرانی کیفری امارات

روشی که به وسیله آن فردی سعی می‌کند اطلاعات شخصی و حساب بانکی افراد را تقلبی دریافت کند.

5. سرقت داده‌ها

دسترسی غیرمجاز به اطلاعات محرمانه و شخصی افراد یا شرکت‌ها و استفاده از آنها برای منافع شخصی یا جنایی. حتما در این موضوع با یک وکیل متخصص ثبت شرکت در امارات مشورت کنید.

6. کلاهبرداری از طریق سایت‌های سرمایه‌گذاری در بورس بین‌المللی

استفاده از روش‌های تقلبی برای جمع‌آوری سرمایه افراد و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی بین‌المللی به خصوص بازار و بورس پررونق امارات. در این مواقع به یک وکیل ایرانی در امارات دارید.

7. کلاهبرداری از طریق سایت‌های فروش آنلاین بین‌المللی

استفاده غیرمجاز از اطلاعات شخصی و بانکی افراد و خریداری فراکسیون‌ها یا کالاهای تقلبی از طریق فروشگاه‌های آنلاین. نمونه این وبسایت‌ها، درگاه های قمار مشهوری بود که یکی از پرونده‌های مهم کشوری بوده است. دوستانی که در این پرونده ای درگیر هستند نیاز به یک وکیل کیفری ایرانی در امارت، شاخه امور مالی بین‌المللی دارند.

مطالعه کنید درباره‌  وکیل پایه یک کیفری در تهران

8. آدم‌ربایی

 

قاچاق و نگهداری غیرقانونی اشخاص علیه رضایت آن‌ها با هدف مطالبه‌گیری یا سایر منافع غیرمجاز.

9. توقیف غیرقانونی اشخاص

بازداشت و نگهداری غیرقانونی اشخاص تحت تعقیب بدون رعایت روند قانونی و حقوق شخصیت که بسیار این امر در کشورهای حوزه خلیج فارس اتفاق افتاده است و حتما در این موارد نیاز به یک وکیل با تجربه و بزرگ در عرصه حقوق بین الملل دارید. یک وکیل کیفری ایرانی در امارات که علاوه بر اشنایی بر قوانین حقوقی کشور امارات به قوانین بین الملل هم تسلط داشته باشد.

10. قاچاق انسان

جابجایی غیرقانونی افراد بین کشورها با استفاده از روش‌های غیرقانونی و استغلال آن‌ها.

11. قاچاق اعضای بدن

معامله غیرقانونی و جابجایی اعضای بدن افراد برای استفاده در پیوند عضو یا خدمات سایر شرایط غیرقانونی و ضررزا. این جرم کیفری جزو ان جرائم بسیار پیچیده و گسترده است که به دوستان عزیزی که درگیر این جرائم هستند، پیشنهاد میشود از بهترین وکیل کیفری ایرانی در امارات بهره گیرند.

12. مزاحمت برای بانوان

وکیل ایرانی کیفری امارات

برخورد نامناسب، تهدید، فشار و آزار جسمی یا روانی نسبت به زنان.

13. جرایم جنسی علیه زنان و کودکان

شامل تجاوز، آزار جنسی و سوء استفاده جنسی از زنان و کودکان. این امر متاسفانه بسیار زیاد برای بانوان عزیز ایرانی در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس افتاده است و در این موارد موسسه حقوقی اقای کوهپایه زاده اماده است تا بهترین خدمات حقوقی را به ایرانیان عزیز ارائه دهد.

14. قتل انسان

قصد عمد کشتن یا خشونت جسمانی که باعث مرگ فرد می‌شود.

15. جرایم حوزه مواد مخدر

تولید، فروش، توزیع و مصرف غیرقانونی مواد مخدر. این جرم هم متاسفانه یکی از جرائم پرتکرار کیفری ایرانیان در امارات به خصوص شهر دبی میباشد که اکثر وکیلان ایرانی در امارات یکبار با ان برخورد کرده اند.

16. جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی

شامل جاسوسی، تهدید امنیت داخلی و خارجی کشور، سرقت اطلاعات محرمانه و افشا اسرار دولتی و اطلاعات امنیتی. البته در خصوص درگیری در این پرونده ها شرایط شما بسیار پیچیده است، و نیاز به یک وکیل کیفری ایرانی در امارات دارید که علاوه بر حقوق بین‌الملل باید به قوانین سیاسی و علوم سیاسی و روابط بین سفارتها هم تسلط داشته باشد.

17. استرداد مجرمین بین‌المللی

وکیل ایرانی کیفری امارات

فرآیندی که در آن درخواست استرداد فرد متهم یا محکوم برای محاکمه یا اجرای حکم جرائم انجام شده در کشور دیگری مطرح می‌شود.

18. محاکمه مجرمین بین‌المللی

رسیدگی به پرونده‌ها و محاکمه متهمان بین‌المللی بر اساس قوانین واجد شرایط و در دادگاه‌های مندرج در قراردادها یا سازمان‌های بین‌المللی.

19. قاچاق بین‌المللی مواد مخدر

حمل و جابجایی غیرقانونی مواد مخدر بین کشورها با استفاده از روش‌های غیرمجاز. این نوع پرونده، جزو جرائم پرتکرار کیفری ایرانیان در امارات متاسفانه بوده که نیاز به یک وکیل کیفری متخصص و با تجربه در امارات دارد.

مطالعه کنید درباره‌  انواع دعاوی کیفری و ثبت شکایت

20. جنایت علیه بشریت

شامل شکنجه، جنایت‌های طایفه‌ای و قتل عام که به جان و زندگی انسان‌ها خسارت وارد می‌کند.

21. حبس غیرقانونی

بازداشت و نگهداری غیرقانونی اشخاص تحت تعقیب در زندان یا محل‌های دیگر بدون رعایت حقوق قانونی و شرایط مندرج در قوانین.

یک وکیل کیفری ایرانی در امارات چه ویژگی‌های باید داشته باشد؟

وکیل ایرانی کیفری امارات

همانطور که عرض کردم ایرانیای عزیزی که در امارات درگیر پرونده‌های حقوقی و کیفری هستند نیاز به یک وکیل کیفری ایرانی در امارات دارند که به قوانین بین‌الملل و حقوق بین‌الملل تسلط داشته باشد. یعنی یک وکیل کیفری بین‌المللی!! یک وکیل کیفری بین‌المللی ویژگی‌هایی مشخص دارد. در ادامه چند ویژگی مهم آن را برای شما توضیح می‌دهم:

1️⃣ دانش حقوقی: یک وکیل کیفری بین‌المللی باید دارای دانش گسترده ای در زمینه حقوق بین‌المللی و حقوق کیفری باشد. این شامل قوانین و مقررات بین‌المللی، روش‌های اجرای عدالت کیفری در سطح جهانی و تجربه در مقابله با جنایات بین‌المللی می‌شود.

2️⃣ تسلط زبان‌ها: یک وکیل کیفری بین‌المللی باید توانایی برقراری ارتباط و تفاوت شرایط حقوقی بین کشورها را داشته باشد. تسلط بر زبان‌های مختلف، به خصوص زبان‌های رایج در قوانین بین‌المللی، مهم است.

3️⃣ تجربه بین المللی: وکلای کیفری بین‌المللی باید تجربه کار در موارد کیفری بین‌المللی را داشته باشند. آنها باید با سازوکارهای همکاری بین‌المللی در تحقیقات جنایی، پیگیری پرونده‌ها و اجرای حکم‌های دادگاهی آشنا باشند.

4️⃣ تحلیل و استدلال: یک وکیل کیفری بین‌المللی باید توانایی تحلیل مسائل پیچیده و استدلال قوی را داشته باشد. او باید قادر باشد به دقت و سرعت عمل کند و استدلال‌هایی منطقی و مؤثر را به نمایندگان دادگاه‌ها و سایر قوانینگذاران ارائه دهد.

5️⃣ انضباط حرفه‌ای: وکیلان کیفری بین‌المللی باید از نظر اخلاقی و حرفه‌ای بسیار بالا و انضباط شخصی برخوردار باشند. این شامل حفظ محرمانگی، رفتار مناسب در قوانین عرفی، احترام به دیگران و حفظ مصالح مشتریان است. این فقط برخی از ویژگی‌های یک وکیل کیفری بین‌المللی در امارات است، البته ممکن است بسته به شرایط و مسائل مشخصه، ویژگی‌های دیگری هم در نظر گرفته شود!

وکیل کیفری ایرانی در امارات

وکیل ایرانی کیفری امارات

افرادی که در امارات ساکن هستند و یا به هر دلیلی به خدمات یک وکیل کیفری ایرانی در امارات در سطح بین‌المللی و داخلی نیاز دارند، می‌توانند به گروه وکلای بین‌المللی موسسه حقوقی آقای کوهپایه زاده در دبی و الشارجه اعتماد کنند. در صورتی که به شما دعوای کیفری وارد شده است یا قصد دارید شکایتی را مطرح کنید، آرامش خاطر خواهید داشت که این مسئله را به دستان وکلای موفق و مجرب این مجموعه سپرده اید.

با وجود وکیلان متعهد و متخصص در زمینه کیفری  در امارات، در تمام مراحل قضایی در کنارتان خواهیم بود. ورود به سامانه قانون و روند دادرسی می‌تواند برای شما مشکل و پیچیده به نظر برسد، اما با تیم وکلای ما در امارات، این بار بر دوش شان خواهد بود. آنها با تسلط کامل بر قوانین داخلی و بین‌المللی می‌توانند شما را در پرونده کیفری خود همراهی کنند و به شما کمک کنند.

دانش و تجربه وکلای ما در زمینه کیفری در امارات، به شما اطمینان خاطر خواهد داد. در صورت نیاز به خدمات حقوقی کیفری، لطفاً با ما تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. تیم ما آماده است تا به شما خدمات حقوقی کامل و مناسب را ارائه دهد.

چه قدر به این محتوا علاقه داشتید؟

امتیاز خودتان را ثبت کنید

میانگین امتیازدهی: 0 / 5. تعداد ثبت امتیاز: 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *