0
(0)

رسول کوهپایه زاده در گفت‌وگو با ایسنا، درباره راه ندادن شفر سرمربی سابق تیم استقلال به محل تمرین این تیم، گفت: این موضوع بستگی به قرارداد منعقده بین مربی و باشگاه دارد که طبق آن، باشگاه این اختیار را دارد که به هر دلیلی همکاری با مربی را قطع کند و او را راه ندهد. در قرارداد منعقده درج شده که اگر خطایی از مربی سر بزند چه تبعاتی خواهد داشت و ضمانت اجرا و تعهدات طرفین و سایر موارد در قرارداد آمده است.

این وکیل دادگستری تصریح کرد: در وضعیت فعلی به هر حال فارغ از این که این اختیار برای باشگاه وجود دارد که مربی مورد نظر خودش را انتخاب کند ولی آیا گرفتن تضمیمات عجولانه به نفع منافع تیم و به تبع خیل عظیم تماشاگران تمام می شود یا خیر؟ حتما باشگاه مشاور حقوقی دارد و وکلایی در اختیار دارد که بر قرارداد مسلط هستند و ضمانت های اجرای قرارداد را به مسئولان باشگاه گوشزد کرده‌اند.

وی تاکید کرد: بطور کلی در شرایط خاص اقتصادی فعلی جدا از اینکه این باشگاه یکی از محبوب ترین باشگاه‌های فوتبالی کشور است و هر نوع تصمیمی عواطف احساسی جمع قابل توجهی را تحت تاثیر می‌گذارد، این اشتباه تکنیکی و حقوقی اگر منجر به پرداخت وجهی به عنوان جریمه و تخلف از شروط قرارداد از جیب باشگاه و هواداران و جیب مردم شود، پذیرفتنی نیست.

کوهپایه زاده درباره حضور شفر در تمرین گفت: اگر باشگاه به صوت رسمی و قانونی مراتب عزل مربی را ابلاغ کرده، دیگر نیازی به حضور ایشان در ورزشگاه نیست و در غیر این صورت اگر مربی بر سر تمرین حاضر شده دو دلیل دارد، یکی بعد رسانه‌ای است که به آن داده است و دیگری این است که توجه افکار عمومی و هواداران و رسانه ها را به خود جلب کند تا اگر در آینده بخواهد به صورت قانونی حق و ادعایی را مطالبه کند از این حیث بگوید که من طبق تعهداتم بر سر تمرین حاضر شدم ولی طرف مقابل حاضر به پذيرشم نشد.
کوهپایه زاده در پاسخ به سوالی درباره اینکه فتحی مدیرعامل استقلال گفته که «اصولا حضور شفر در تمرین استقلال نادرست بوده و ما وقتی که خبر تعلیق ایشان را روی سایت منتشر کردیم به اطلاع ایشان رساندیم که نباید در تمرین حاضر شود اما ظاهرا وی گفته که نامه‌ای به دست من نرسیده است؟» گفت: اگر به صورت قانونی و رسمی و براساس قرارداد مراتب عزل ایشان ابلاغ شده باشد حرف مدیرعامل باشگاه درست است و دیگر نیازی به حضور ایشان در تمرین نیست ولی صرفا اگر در سایت منعکس شده و ابعاد خبری پیدا کرده، این امر دلیلی بر اطلاع مربی نمی‌شود.

مطالعه کنید درباره‌ 

چه قدر به این محتوا علاقه داشتید؟

امتیاز خودتان را ثبت کنید

میانگین امتیازدهی: 0 / 5. تعداد ثبت امتیاز: 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *