0
(0)


خبر خوش برای مال‌باختگان سکه ثامن پرداخت بخشی از طلب مال‌باختگان تصویرنامه
وکیل شکات پرونده سکه ثامن از پرداخت بخشی از طلب مالباختگان این پرونده خبرداد. رسول کوهپایه زاده وکیل شکات پرونده سکه ثامن در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس با اعلام این مطلب گفت چندی قبل نامه ای به وکالت ازشکات پرونده خطاب به معاون اول قوه قضائیه تقدیم کردم و از ایشان درخواست کردم با توجه به وضعیت اسفناک معیشتی موکلین تمهیدی اتخاذ فرمایند تا با درایت مسؤولان عالی قضایی تا قبل از صدور رأی قطعی در مرحله دادسرا وجوه توقیف شده از متهم به نسبت طلب شکات به ایشان پرداخت شود. وی گفت: دلیل این امر این بود که در آستانه عید نوروز قرار داریم و بسیاری از مالباختگان تمام هستی شان را در این پرونده از دست داده‌اند و پخش اموال میان مالباختگان می تواند آنها را خوشحال کند.

کوهپایه زاده افزود: خوشبختانه معاون اول قوه قضائیه با این پیشنهاد موافقت کرده و در پی نوشت نامه خطاب به دادستان تهران بر انجام این مهم تأکید کرد.

وکیل شکات و مالباختگان پرونده ثامن گفت: به این ترتیب پیش از سال جدید اموال به دست آمده از متهم بین همه شکات تقسیم خواهد شد. پي نوشت : خوشحالم كه در روز ٧ اسفند مقارن با روز وكيل مدافع در جهت احقاق حقوق و شادي و خوشحالي چند هزار خانواده مالباختگان پرونده اقدام موثر و مفيدي انجام شد.

چه قدر به این محتوا علاقه داشتید؟

مطالعه کنید درباره‌ 

امتیاز خودتان را ثبت کنید

میانگین امتیازدهی: 0 / 5. تعداد ثبت امتیاز: 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *