0
(0)

رسول کوهپایه زاده وکیل مدافع بابک زنجانی در خصوص وضعیت موکلش در زندان به سایت «خبرهای فوری یا مهم» می گوید: بابک زنجانی از بدو بازداشت تا امروز به صورت انفرادی در بازداشت بوده و هیچ وقت در بند عمومی حضور نداشته است.

کوهپایه‌زاده در ادامه در خصوص شایعاتی که در خصوص لاکچری بودن محل نگهداری بابک زنجانی مطرح می شود نیز گفت: اینکه گفته شده فضای نگهداری بابک زنجانی، خاص یا وی آی پی و لاکچری است در ادامه همان شایعات و حرفهای بی پایه و اساس است که بعضا با انگیزه های مختلف در این خصوص زده می شود.

وی افزود: براساس اطلاعات موثق، وضعیت نگهداری زنجانی در وضعیت عادی و مانند بقیه زندانیان و بدون هیچ امتیاز خاصی و مطابق با ضوابط و مقررات و آیین نامه زندان است.

وکیل مدافع بابک زنجانی در خصوص اتاق زنجانی در زندان اوین نیز گفت: وقتی می گوییم انفرادی یعنی در اتاقی هستید که دور تا دور شما سیمان، فولاد و آهن است حالا این اتاق ۱۲ متر است یا کمتر یا بیشتر فرقی در اصل ماجرا نمی کند.
کوهپایه زاده در ادامه در خصوص امکانات اتاق زنجانی افزود: «امکاناتی که زنجانی دارد مانند بقیه و مطابق با ضوابط و مقررات که زندانیان مشابه هم از آن بهره مند هستند.» وی افزود: بابک زنجانی در اتاقش تلویزیون دارد و در روز از چند روزنامه ای که برای همه زندانیان موجود هست می تواند استفاده کند، البته این امکانات در زمانی که پرونده وی در دادسرا بود، برای او وجود نداشت.

مطالعه کنید درباره‌  نمایشگاه توانمندی های صادراتی

وکیل مدافع بابک زنجانی در خاتمه اظهار کرد: نتیجتا باید بگویم که این صحبتها و ادعاها و شایعاتی که بعضا مطرح می شود که بابک زنجانی در فضای زندان از امکانات ویژه و خاص و لاکچری برخوردار است، قرین به صحت نیست و اساس و پایه و مبنایی ندارد.

چه قدر به این محتوا علاقه داشتید؟

امتیاز خودتان را ثبت کنید

میانگین امتیازدهی: 0 / 5. تعداد ثبت امتیاز: 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *