0
(0)

کوهپایه‌زاده مطرح کرد؛
چرا تبلیغات سکه ثامن در سایت طلا و جواهر صورت می‌گرفت؟ استقبال از مناظره با مسئولان اتحادیه طلا و جواهر در رسانه ملی وکیل مالباختگان سکه ثامن عنوان کرد:‌ مسئولان اتحادیه طلا و جواهر تهران به جای عذرخواهی و پذیرش مسئولیت با بیان مطالبی باعث شدت بخشیدن به آلام و رنج‌های مالباختگانی می‌شوند.

رسول کوهپایه‌ زاده در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، در خصوص اظهارات رئیس اتحادیه طلا و جواهرسازان تهران درباره پرونده سکه ثامن گفت: رئیس محترم اتحادیه طلا و جواهر استان تهران روز گذشته مصاحبه‌ای را با یکی از خبرگزاری‌ها در خصوص پرونده سکه ثامن داشتند و مطالبی را گفتند. ایشان مطرح کردند که چند روز پیش تعدادی از مالباختگان سکه ثامن به اتحادیه آمدند و بعد از توضیحات ما متوجه شدند که اتحادیه هیچ دخالت و ارتباطی با این ماجرا نداشته و مجوزی هم صادر نکرده است.
این وکیل دادگستری ادامه داد: متاسفانه مواردی که از سوی رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران بیان شد، بعضاً خلاف واقع و به مصداق تجاهل‌ العارف جهت گریز از مسئولیت قانونی که متوجه این اتحادیه است صورت گرفته است. وکیل پرونده سکه ثامن تاکید کرد: عرض ما این نیست که اتحادیه برای شرکت مجرمانه ثامن مجوز صادر کرده است که مسئولین اتحادیه با مظلوم‌نمایی عنوان می‌کنند که ما هیچ مجوزی صادر نکردیم و از این موضوع ناراحت هستیم؛ اساساً تخلفات، قصور کوتاهی اتحادیه در این خصوص فراتر از این مسائل است.

وی ادامه داد: اتحادیه طلا حسب وظیفه قانونی خود بایستی کنترل، نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی داشته باشد و از بروز تخلفات جلوگیری کند، اما متاسفانه در پرونده سکه ثامن نه تنها به وظیفه قانونی خود عمل نکرده بلکه سایت غیرقانونی و مجرمانه ثامن در سایت اتحادیه طلا و جواهر که یک مرجع ذیصلاح و قابل اعتماد تلقی می‌شود به طور مستمر، همیشگی و روزانه مورد تبلیغ قرار می‌گرفته است. به عبارتی بهتر اصلی‌ترین و مهم‌ترین مبلغ اعمال مجرمانه صورت گرفته در پرونده سکه ثامن اتحادیه طلا و جواهر است که در سایت اینترنتی خود این سکه را به طور مرتب تبلیغ می‌کرد.

مطالعه کنید درباره‌ 

چه قدر به این محتوا علاقه داشتید؟

امتیاز خودتان را ثبت کنید

میانگین امتیازدهی: 0 / 5. تعداد ثبت امتیاز: 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *