0
(0)

تهران ایرنا وکیل بابک زنجانی با رد خبر منتشر شده در یکی از رسانه ها مبنی بر ادعای وجود پول در توکیو بانک از سوی موکلش، گفت: این ادعا مصداق نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی است.
وکیل بابک زنجانی: ادعای وجود پول در توکیو بانک از سوی موکلم کذب است.
به گزارش ایرنا، خبری ساعاتی قبل در یکی از رسانه ها به نقل از منبعی موثق بدین صورت منتشر شد که بابک زنجانی اخیرا ادعا کرده است که پول های او در بانکی در ژاپن به نام توکیو بانک وجود دارد.
رسول کوهپایه زاده، وکیل بابک زنجانی به همین منظور روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار حقوقی قضایی ایرنا، این ادعای مطرح شده از طریق یکی از خبرگزاری را کذب محض دانست.
وی اظهار کرد: الان مدتی است پرونده در اختیار وزارت اطلاعات قرار گرفته است و با نظارت قوه قضاییه و محوریت وزارت اطلاعات اقداماتی برای تسویه بدهی و استرداد وجوه در حال انجام است که بیان جزئیات آن هم به مصلحت نیست و به عنوان مطلع پرونده، اعلام می کنم این ادعا اصلا صحت ندارد.
وی اضافه کرد: در این شرایط که ادعا می شود پول ها در یک بانک ژاپنی وجود دارد و موکلم هم این موضوع را مطرح کرده است، کذب محض است؛ جدای از اینها این مطالب به نقل از یک منبع مطلع اعلام شده است که این مصداق بارز نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی است که حتما در روند رسیدگی به پرونده و تسویه بدهی و فعالیت مراکز ذی صلاح و درحال پیگیری، خلل ایجاد خواهد کرد.
وکیل بابک زنجانی اضافه کرد: من از همین جا از وزارت اطلاعات، قوه قضاییه و مسئولان ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بعنوان فردی که تلاش بر بازگرداندن پول دارد می خواهم حتما این قضیه، مورد پیگیری قرار بگیرد.
کوهپایه زاده اظهار کرد: باید دید این منبع مطلع چه کسی است که ادعای این چنینی درباره موضوعی را با این میزان اهمیت و حساسیت که کذب هم بوده ، مطرح کرده است و باید دید انگیزه این ادعاها در این مواقع حساسی که أطراف پرونده در تلاش برای حل موضوعات هستند، چه می تواند باشد.
کوهپایه زاده تصریح کرد: بابک زنجانی این ادعا را مطرح نکرده است و بنده بعنوان وکیل ایشان حتما این قضیه را پیگیری می کنم تا معلوم شود آن منبع مطلع که این ادعای کذب را انجام داده به چه استنادی این صحبت ها را مطرح کرده است.

مطالعه کنید درباره‌ 

چه قدر به این محتوا علاقه داشتید؟

امتیاز خودتان را ثبت کنید

میانگین امتیازدهی: 0 / 5. تعداد ثبت امتیاز: 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *