3
(4)

وکلاپرس- وکیل رسول کوهپایه زاده درخصوص آخرین وضعیت پرونده قتل وکیل محمودرضا جعفرآقایی گفت: اولین جلسه رسیدگی به این پرونده ۱۲ آذرماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.
به گزارش وکلاپرس، مرحوم محمودرضا جعفر آقایی وکیل شاهرودی بامداد روز ۱۷ مرداد (بامداد روز عاشورا) ۱۴۰۱ در حضور همسر و فرزندش با شلیک گلوله به قتل رسید.
یکم آبان ماه امسال رئیس کل دادگستری استان سمنان از صدور قرار جلب به دادرسی برای هشت نفر در این پرونده خبر داد.
برگزاری اولین جلسه رسیدگی به پرونده قتل وکیل جعفرآقایی در آذرماه
وكيل اولياء دم ادامه داد: باتوجه به اینکه وقت رسیدگی تنها بعد از ۴۰ روز از صدور کیفرخواست و بلافاصله پس از رعایت و انجام تشریفات و مواعد قانونی برگزار می گردد و هیچ موجبی جهت اطاله دادرسی وجود ندارد، از این حیث از مسئولین قضایی سپاسگزاریم.

پنج نفر از افرادی که در این باند حضور داشتند محاکمه خواهند شد
او افزود: پنج نفر از افرادی که در این باند جنايتكار حضور داشتند و با توطئه و نقشه قبلی و طی عملیات پیچیده و برنامه ریزی شده مرتکب قتل شدند، محاکمه خواهند شد.
کوهپایه زاده در پایان با اشاره به خواسته اولیای دم افزود: انتظار به حق اولیای دم این است که آمر و مسبب اصلی قتل که با اجیر نمودن اشخاص و پرداخت وجه سبب اصلی وقوع جنایت بوده است، مطابق قوانین به اشد مجازات محکوم گردد تا درس عبرت و مجازات بازدارنده اي براي اين جنايتكاران باشد.وي همچنين از تلاش و تدبير دادستان جديد شاهرود و رييس كل دادگستري استان سمنان در اينخصوص قدرداني كرد.

مطالعه کنید درباره‌  نامه وکیل بابک زنجانی به رییس جمهور وقت

چه قدر به این محتوا علاقه داشتید؟

امتیاز خودتان را ثبت کنید

میانگین امتیازدهی: 3 / 5. تعداد ثبت امتیاز: 4

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *